Liposukcja ultradźwiękowa

[vc_row margin_top=”10″ margin_bottom=”10″][vc_column width=”1/3″ offset=”vc_col-lg-3 vc_col-md-3″][vc_single_image image=”953″ img_size=”200×200″ alignment=”center” style=”vc_box_circle”][/vc_column][vc_column width=”2/3″ offset=”vc_col-lg-9 vc_col-md-9″][vc_column_text]Liposukcja ultradźwiękowa – wykorzystanie zjawiska kawitacji w celu redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu; świetna alternatywa dla bolesnych zabiegów chirurgicznych.

Wysoka skuteczność kuracji:

  • wymodelowanie sylwetki
  • ujędrnienie skóry
  • poprawa krążenia i metabolizmu
  • usunięcie toksyn z organizmu

Usuwanie tłuszczyku bez skalpela !!!

Liposukcja ultradźwiękowa to nowoczesna metoda redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków, które rozbijają błony komórek tłuszczowych. Prowadzi to do pozbycia się zbędnych kilogramów oraz do wymodelowania sylwetki. W odróżnieniu od tradycyjnej liposukcji, zabieg ten nie narusza integralności skóry i jest całkowicie bezpieczny. Kawitacja rozbija komórki tłuszczowe i przekształca je w emulsję, która jest usuwana z organizmu razem z toksynami.

Liposukcja ultradźwiękowa sprawdza się doskonale przy modelowaniu sylwetki i korygowaniu jej kształtów – redukuje tkankę tłuszczową w wybranych miejscach, wygładza również cellulit. Zabieg jest bezbolesny – i w przeciwieństwie do interwencji chirurgicznej nie wymaga rekonwalescencji.

Kontynuacja zabiegu

Skorzystaj z domowego zabiegu typu „body wrap”, stworzonego, by pomagał ci modelować, tonizować i ujędrniać skórę, jednocześnie minimalizując oznaki cellulitu. Kompozycja ziół europejskich oraz naturalne substancje rozgrzewające to twoja sekretna broń w walce ze szpecącym cellulitem. Jesteśmy bardzo dumni z tego znakomitego zestawu – to nie tylko sposób na piękną i gładką skórę, ale także rewelacyjne narzędzie do „rzeźbienia sylwetki”[/vc_column_text][vc_empty_space height=”20px”][vc_tta_accordion style=”modern” color=”white” active_section=”” collapsible_all=”true”][vc_tta_section title=”Czas trwania zabiegu” tab_id=”1457974578462-64b9c546-7afc”][vc_column_text]Czas trwania: 60 – 90 min[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]