Przedłużanie rzęs

Salon kosmetyczny - Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs – naturalnie

Zbieg przedłużania rzęs, z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej popularny. To niesamowita wygoda, gdyż przedłużane rzęsy nie wymagają już dodatkowego makijażu. Dzięki temu, jesteś w stanie zaoszczędzić w sporo czasu każdego poranka. Przedłużanie rzęs jest również często wykonywane w okresie wakacyjnym. W konsekwencji tego, możesz wskoczyć do basenu z długimi i bujnymi rzęsami niczym po porannym make-upie. Czyż to nie brzmi pięknie?

Efektami zabiegu przedłużania rzęs są:

  • Zagęszczenie rzęs
  • Wydłużenie
  • Przyciemnienie
  • Optyczne wydłużenie kącików oczu

W salonie kosmetycznym Spa Beauty Room w Krakowie, wykonujemy przedłużenie rzęs metodą 1:1. Oznacza to że do jednego naturalnego włoska, przyklejany jest jeden syntetyczny uzyskując przy tym efekt pięknego, naturalnego podkreślenia oka. Dzięki temu, będziesz mogła zachwycić się bogatym wachlarzem rzęs już bezpośrednio po zabiegu. Warto podkreślić jednak, że najważniejszym aspektem jest dla nas naturalny efekt, bez zbędnego obciążania naturalnych rzęs. Gęstość i długość dobierana jest więc indywidualnie w salonie ze stylistką.

Jakie rzęsy wykorzystujemy?

Rzęsy, które stosujemy w salonie, są całkowicie bezpieczne i wykonane z włókien syntetycznych. W związku z tym, są doskonale wyprofilowane, aby wyglądały jak prawdziwe. Rzęsy syntetyczne mogą mieć różne grubości, długości oraz stopnie podkręcenia. Takie wielokryteriowe dopasowanie, pozwala idealnie dobrać kształt i rozmiar do Twoich naturalnych rzęs. To bardzo ważne, gdyż nieprawidłowe dopasowanie, może obciążyć Twoje rzęsy i narazić je na wypadanie. Rzęsy, używane do przedłużania są miękkie i delikatne, aby nie powodować dyskomfortu podczas noszenia, czy spania.

Warto wiedzieć, że często kosmetyczki podają mylącą dla klienta informację, że używają rzęs jedwabnych bądź z norek, używając tak naprawdę rzęs syntetycznych, które imitują jedwab. Wyjątkiem są prawdziwe rzęsy z włosia norek syberyjskich, jedyne w 100% naturalne. To najdelikatniejsze i najlżejsze rzęsy dostępne na rynku, jednak dość drogie z powodu sposobu ich pozyskiwania. Są pozyskiwane podczas delikatnego czesania żywych syberyjskich norek hodowlanych. Nie zawierają przez to substancji syntetycznych, barwników i są hypoalergiczne. W naszym salonie wykorzystujemy rzęsy syntetyczne, które są niezwykle wygodne i trwałe.

Czy przedłużanie rzęs jest bezpieczne?

Zabieg przedłużania rzęs jest z reguły zabiegiem bezpiecznym, pod warunkiem wykonania go u profesjonalnej kosmetyczki w salonie kosmetycznym. W innym wypadku, gdy osoba wykonująca nie zachowa higieny i odpowiedniej dezynfekcji narzędzi, możemy niestety niemiło się zaskoczyć konsekwencjami. W najgorszym wypadku (a jednak niestety ostatnio dość popularnym) możemy zarazić się nawet ciężką do zwalczenia opryszczką oka.

Zachęcamy więc, abyś zadbała o właściwy i przemyślany wybór salonu kosmetycznego. W Spa Beauty Room zawsze masz pewność sterylności używanych narzędzi i maszyn. W tym celu używamy najnowszej generacji autoklawu medycznego klasy B STEAMJET, spełniając jednocześnie najwyższe sanitarne standardy. Dzięki temu, możesz przyjść na chwilę relaksu bez zbędnych obaw w zakresie bezpieczeństwa higieny.

Ile trwa zabieg?

To wszystko zależy od specyfiki Twoich rzęs m.in. czy są one rzadkie czy gęste. Czas zabiegu uzależniony jest także od tego czy rzęsy przedłużasz po raz pierwszy, czy uzupełniasz je po pewnym czasie. Przeciętnie jednak, przedłużanie rzęs po raz pierwszy trwa maksymalnie 2h, a uzupełnianie ok. 1-1,5h. Z uwagi iż zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej, tym czasie możesz się w pełni zrelaksować od codziennych trosk przy relaksującej muzyce.

PS. Może nie uwierzysz, ale wykonując ten zabieg, jesteśmy na tyle subtelne, że klientki nieraz usypiają nam na łóżku 🙂

Ile kosztuje przedłużanie rzęs?

Cena przedłużania rzęs po raz pierwszy jest w naszym salonie stała i wynosi 190zł dla metody 1:1. W przypadku uzupełnienia koszt ten waha się od 120-190zł i zależny jest od aktualnego stanu rzęs. Przedłużone rzęsy powinny utrzymywać się około 4-5 tygodni pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji. Uzupełnienie zaleca się w okolicach 3 tygodnia, aby zachować pełny efekt.

Poniżej przedstawiamy pełny cennik przedłużania rzęs w naszym salonie w Krakowie:

Przedłużanie rzęs 1:1 190 zł
Uzupełnienie rzęs 120-190 zł
Ściąganie rzęs 70 zł