PIELĘGNACJA DOMOWA SERIA WITAMINĄ C

1.Rozświetlający żel fizjologiczny do twarzy z witaminą C

Niezwykle delikatny i fizjologicznie naturalny dla skóry żel do pielęgnacyjnego oczyszczania. Jego innowacyjna formuła została stworzona z myślą o nawet bardzo delikatnych i wrażliwych skórach. Nie zawiera mydła ani silnych detergentów a jego absolutnie delikatna konsystencja zapewnia komfortową aplikację. Specjalnie dobrane składniki wśród których znajduje się m.in. Betaina biorąca udział w naturalnej syntezie białek działa nawilżająco, koi podrażnienia oraz wygładza skórę. Dzięki zawartości stabilnej postaci Witaminy C działa kojąco na skórę. Żel oczyszcza pory, odświeża i koi skórę, daje promienny wygląd oraz może być stosowany bez użycia wody.

Sposób użycia: Bez wody: nałożyć żel na skórę, a następnie kolistymi ruchami wykonać delikatny masaż. Następnie usunąć żel delikatnym płatkiem i nie spłukiwać. Powtórzyć czynności aż do całkowitego oczyszczenia skóry. Użyć na zakończenie tonizującej mgiełki z serii. Z wodą: nałożyć żel na wilgotną skórę i wykonać delikatny masaż okrężnymi ruchami. Następnie żel zmyć ze skóry letnią wodą (w razie konieczności czynności powtórzyć), osuszyć delikatnie i zastosować na zakończenie tonizującą mgiełkę z serii.

2.Tonizująca mgiełka odświeżająca i rozjaśniająca do twarzy z witaminą C

Rozjaśniająca i tonizująca mgiełka do skóry o wyjątkowej i delikatnej formule. Szybko odświeża, dokładnie ją pielęgnuje oraz działa kojąco. Została opracowana z myślą o pielęgnacji każdego rodzaju skóry w tym również wrażliwej i delikatnej.

3.Aktywne serum liposomowe z witaminą C

Profesjonalne serum z aktywną liposomalną Witaminą C zamkniętą w nanolipidach o średnicy poniżej 250 nm wykonanych z naturalnych fosfolipidów. Serum wyrównuje koloryt, zmniejsza widoczność przebarwień oraz rozjaśnia skórę. Poprawia napięcie skóry oraz zmniejsza widoczność zmarszczek dzięki obecności dodatkowego peptydu przeciw zmarszczkowego Sposób użycia: Serum nakładać na czystą i osuszoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Po nałożeniu delikatnie wmasować oraz po całkowitym wchłonięciu nałożyć odpowiedni krem z serii. Nie spłukiwać.

4.Rozjaśniający krem przeciw hiperpigmentacji z witaminą C SPF 30

Specjalistyczny krem rozświetlający skórę z aktywną liposomalną Witaminą C zamkniętą w nanolipidach o średnicy poniżej 250 nm wykonanych z naturalnych fosfolipidów. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej kombinacji składników aktywnych w połączeniu z delikatną i aksamitną formułą krem wyrównuje koloryt skóry oraz doskonale nawilża. Po zastosowaniu skóra staje się wygładzona, promienna oraz jaśniejsza.

Właściwości:

– wyrównuje koloryt

– wygładza;

– doskonale nawilża

– skóra staje się promienna, jaśniejsza o zdrowym wyglądzie

– zmarszczki i przebarwienia stają się mniej widoczne

– zwiększa ochronę skóry przed promieniowaniem dzięki zawartości filtra SPF 30

Sposób użycia: Krem nakładać na czystą i osuszoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Po nałożeniu delikatnie wmasować. Nie spłukiwać