Kosmetyka estetyczna

30443186_1672635356119086_4195921752331600516_n

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DR PEN

Mezoterapia mikroigłowa ma wiele zastosowań w dziedzinie kosmetologii , w tym w leczeniu zmarszczek, likwidacji blizn, rozjaśnianiu przebarwień, zmniejszeniu cellulitu i zwiększeniu sprężystości i gęstości . Jest również skuteczną metodą w walce z łysieniem androgenowym.

Przeczytaj więcej o zabiegach

Mezoterapia mikroigłowa to bardzo skuteczna metoda w  poprawie kondycji skóry. Pozwala na wprowadzenie składników kosmetycznych bezpośrednio do warstw skóry .

Mezoterapia mikroigłowa w połączeniu z innymi zabiegami tj. kwasy, oczyszczanie wodorowe, karboksyterapię czy fotoodmładzanie, to idealne terapie dla pobudzenie kolagenu i elastyny.

Mezoterapi mikroigłowej stosujemy preparaty zawierające witaminy, minerały, antyoksydanty, aminokwasy, kwas hialuronowy, a nawet naturalne ekstrakty roślinne. Każdy z tych składników ma swoje określone działanie, co pozwala na stosowanie procedury indywidualnej.

Mezoterapia ma wiele zalet. Po pierwsze,  szybki i trwały efekty bez bólu. Po drugie, jest to procedura bezpieczna i mało inwazyjna, która nie wymaga specjalnej rekonwalescencji.

FALA RADIOWA

Fala radiowa jest jednym z najnowszych trendów w kosmetyce.

Fala radiowa jest rodzajem sygnału elektromagnetycznego o wysokiej częstotliwości. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda usuwania zmarszczek, blizn, cellulitu oraz innych nieestetycznych problemów skórnych. Fale dźwiękowe poprzez generowanie ciepła w tkankach,  prowadzi do ich stymulacji i poprawy krążenia krwi. W rezultacie skóra staje się bardziej jędrna i gładka.

Jednym z najpopularniejszych zastosowań fal radiowych w kosmetyce jest terapia RF, czyli terapia fali radiowej. Jest to bezinwazyjna metoda, która polega na działaniu fal radiowych do pobudzania kolagenu w skórze. Kolagen jest białkiem, które stanowi podstawę skóry. Wraz ze stopniowym wzrostem kolagenu, dochodzi  do poprawy jędrności i wyglądu skóry.

Innym zastosowaniem fal radiowych w kosmetyce jest lipoliza ultradźwiękowa. Jest to metoda, która polega na niszczeniu komórek tłuszczowych za pomocą fal radiowych. Fale te docierają do warstw tłuszczowych pod skórą, gdzie działają destabilizację struktury tkanki. Komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi, a tłuszcz jest usuwany z organizmu w naturalny sposób.

INOWACYJNA TECHNOLOGIA VOLUMETYCZNY LIFTING

Innowacyjna technologia odpowiada na szereg najważniejszych potrzeb skóry. Sekret skuteczności działania , polega na korekcji objętości tkanek miękkich twarzy, poprzez przywracanie utraconej objętości oraz poprawianiu zarysu twarzy. Daje to możliwość efektywnych zabiegów w zdecydowany bezpieczny i bezbolesny sposób.

Podanie skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry za pomocą synergicznej technologii nanokrystalicznej , daje redukcje tkanki tłuszczowej, cellulitu i ujędrnienia skóry, zagęszczenie i skrócenie kolagenu. Rozgrzanie skóry skutkuje napięciem włókien kolagenowych oraz stymulacje fibroblastów. W rezultacie skórą jest jędrne, a zmarszczki ulegają spłyceniu. To alternatywa dla boksu, zdecydowanie bezpieczniejsza i nieinwazyjne metoda liftingu.

 

SERIA ZABIEGÓW 4+1 GRATIS
Dermapen twarz 350 zł
Dermapen twarz + szyja 400 zł
Dermapen twarz+ szyja + dekolt 450 zł
Dermapen okolicy oka 200 zł
Mezoterapia bezigłowa z fototerapią 250 zł
Fale radiowe (RF) okolica oka 150 zł
Fala radiowe (RF) twarz 250 zł
Fala radiowe (RF) twarz + szyja 270 zł
Fala radiowe (RF) twarz + szyja + dekolt 290 zł
Wolumetryczny bipolarny lifting twarzy 300 zł