Kosmetyka estetyczna

30443186_1672635356119086_4195921752331600516_n

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DR PEN

Mezoterapia mikroigłowa ma wiele zastosowań w dziedzinie kosmetologii , w tym w leczeniu zmarszczek, likwidacji blizn, rozjaśnianiu przebarwień, zmniejszeniu cellulitu i zwiększeniu sprężystości i gęstości . Jest również skuteczną metodą w walce z łysieniem androgenowym.

Przeczytaj więcej o zabiegach

Mezoterapia mikroigłowa to bardzo skuteczna metoda w poprawie kondycji skóry. Pozwala na wprowadzenie składników kosmetycznych bezpośrednio do warstw skóry .

Mezoterapia mikroigłowa w połączeniu z innymi zabiegami tj. kwasy, oczyszczanie wodorowe, karboksyterapię czy fotoodmładzanie, to idealne terapie dla pobudzenie kolagenu i elastyny.

Mezoterapi mikroigłowej stosujemy preparaty zawierające witaminy, minerały, antyoksydanty, aminokwasy, kwas hialuronowy, a nawet naturalne ekstrakty roślinne. Każdy z tych składników ma swoje określone działanie, co pozwala na stosowanie procedury indywidualnej.

Mezoterapia ma wiele zalet. Po pierwsze,  szybki i trwały efekty bez bólu. Po drugie, jest to procedura bezpieczna i mało inwazyjna, która nie wymaga specjalnej rekonwalescencji.

INOWACYJNA TECHNOLOGIA VOLUMETYCZNY LIFTING

Innowacyjna technologia odpowiada na szereg najważniejszych potrzeb skóry. Sekret skuteczności działania , polega na korekcji objętości tkanek miękkich twarzy, poprzez przywracanie utraconej objętości oraz poprawianiu zarysu twarzy. Daje to możliwość efektywnych zabiegów w zdecydowany bezpieczny i bezbolesny sposób.

Podanie skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry za pomocą synergicznej technologii nanokrystalicznej , daje redukcje tkanki tłuszczowej, cellulitu i ujędrnienia skóry, zagęszczenie i skrócenie kolagenu. Rozgrzanie skóry skutkuje napięciem włókien kolagenowych oraz stymulacje fibroblastów. W rezultacie skórą jest jędrne, a zmarszczki ulegają spłyceniu. To alternatywa dla boksu, zdecydowanie bezpieczniejsza i nieinwazyjne metoda liftingu.

 

SERIA ZABIEGÓW 4+1 GRATIS
Dermapen twarz 450 zł
Dermapen twarz + szyja 500 zł
Dermapen twarz+ szyja + dekolt 550 zł
Dermapen okolicy oka 200 zł
Mezoterapia bezigłowa  twarz 350 zł
Mezoterapia bezigłowa  twarz+ szyja 360 zł
Mezoterapia bezigłowa  twarz+ szyja + dekolt 380 zł
Wolumetryczny bipolarny lifting twarzy 400 zł