Naturalne składniki roślinne w trosce o zdrowie i środowisko.

Kosmetyki w naszym salonie zawierają wyłącznie naturalne składniki roślinne, które pochodzą w dużej mierze z organicznych upraw ekologicznych. Substancje zapachowe, których używamy, są uzyskiwane głównie z naturalnych olejków eterycznych i zaliczane do produktów hypoalergicznych. Proponowane przez nas produkty, zabiegi i terapie  są zdrowe i bezpieczne i dlatego są szczególnie polecane dla osób mających cerę wrażliwą lub alergiczną.

Produkty marki Forever, Saluterra, Biomaris  oprócz tego, że nie zawierają żadnych chemicznych substancji, nie są także testowane na zwierzętach – można je więc stosować z czystym sumieniem!

Skuteczne

Ultra wysoka koncentracja składników czynnych (dochodząca do 50%) we wszystkich produktach gwarantuje bardzo wysoką skuteczność działania. Efekty widoczne są już po kilku dniach regularnego stosowania kosmetyków.

Skuteczność zabiegów do cer dojrzałych, trądzikowych i naczyniowych została potwierdzona w badaniach i dochodzi nawet do 100%.

Profesjonalne

Unikalne receptury oparte są na starannie wyselekcjonowanych ekstraktach rzadkich ziół i roślin, które tradycyjnie od wieków wykorzystuje się do pielęgnacji i leczenia problemów skórnych. Lecznicze zabiegi skutecznie likwidują trądzik, naczynka, zmarszczki i są odpowiednie nawet do najbardziej wrażliwej i alergicznej skóry.Bogactwo innowacyjnych składników czynnych sprawia, że kosmetyki leczą, chronią, odżywiają, długotrwale odmładzają i regenerują skórę.