Laserowe usuwanie tatuażu- pozbądź się problemu!

Dzięki laserowi picosekundowemu można usunąć tatuaże wykonane w kolorze czarnym, grafitowym, granatowym, czerwonym, pomarańczowym i bordowym. Usuwanie odbywa się w seriach zabiegów, a z każdą kolejną wizytą tatuaż ulega stopniowemu rozjaśnieniu. Ilość serii jest ustalana indywidualnie podczas konsultacji, ze względu na wiele czynników, od których zależy czas usuwania tatuażu. Na szybkość pojawienia się efektów ma wpływ rodzaj pigmentu, a także miejsce występowania tatuażu, jego wielkość oraz wiek (im starszy tatuaż, tym lepsza reakcja na zabieg).

Przebieg zabiegu

Na miejsce, gdzie znajduje się tatuaż, kierowana jest skoncentrowana wiązka lasera, która rozbija pigment zawarty w skórze na mniejsze cząstki. W wyniku tego, komórki układu immunologicznego są w stanie samoczynnie zlikwidować cząsteczki barwnika i tatuaż ulega rozjaśnieniu.

W naszym salonie pracujemy na profesjonalnym sprzęcie OPT Platinum, który gwarantuje skuteczność i delikatność.

Laserowe usuwanie tatuażu zazwyczaj jest bezbolesne, jednak przy dużej wrażliwości klientki i niskim progu bólu możliwe jest zastosowanie znieczulenia miejscowego.

Przeciwwskazania do usuwania tatuażu:

  • ciąża i karmienie piersią
  • zaburzenia krzepliwości krwi
  • różne zmiany skórne w okolicach tatuażu
  • stosowanie światłouczulających leków lub ziół (takich jak: rumianek, nagietek, skrzyp, pokrzywa)
  • cukrzyca
  • świeża opalenizna (należy unikać dłuższego przebywania na słońcu minimum 2 tygodnie przed zabiegiem)
  • bardzo ciemna karnacja
  • skłonność do powstawania blizn

Po zabiegu to normalne- zadbaj o skórę

Zdarza się, że po zabiegu laserowego usuwania tatuażu pojawiają się zaczerwienienia, zmiany skórne, które jednak z czasem znikają. Nie należy zrywać powstałych strupków, aby uniknąć powstawania blizn. Warto również dbać o odpowiednie nawilżenie skóry i stosować kremy przyspieszające gojenie.

Jeżeli posiadasz tatuaż, z którego nie jesteś już tak bardzo zadowolona, jak w momencie gdy go wykonywałaś, nie wahaj się i zarezerwuj wizytę w naszym Spa Beauty Room. Profesjonalna obsługa zadba, aby cała seria zabiegów była dla Ciebie bezpieczna i bezbolesna. Zapoznaj się również z naszym cennikiem, jednak dokładna wycena zostanie wykonana na miejscu.