Czy makijaż permanentny może wyglądać naturalnie ?

Wiele osób wciąż zadaje pytanie, czy naturalny makijaż permanentny jest możliwy? Nieustannie zastanawiamy się nad możliwościami poprawy swojego wyglądu. Pragniemy udoskonalić swoje niedoskonałości lub podkreślić atuty urody. Co powiedziałabyś na możliwość uzyskania idealnego kształtu brwi lub koloru ust zachowując przy tym ich naturalny wygląd?

Makijaż permanentny brwi Kraków

Na szczęście ciągły postęp technologiczny w dziedzinie kosmetologii pokazuje że naturalny makijaż permanentny jest możliwy, mimo sceptyków.

Mniej znaczy więcej to nasze motto! Ono jest szczególnie prawdziwe w dzisiejszych czasach, gdzie coraz rzadziej doceniamy siłę naturalnego wyglądu. Nasz salon kosmetyczny w Krakowie oferuje szeroką ofertę z zakresu makijażu permanentnego, a wykwalifikowana linergistka poradzi sobie bez problemu z intensywnością i barwą koloru nawet przy nietypowej karnacji. Decydując się na zabieg musimy pamiętać jednak, że zaaplikowany barwnik ulegnie wyłuszczeniu ok. 60% w ciągu 10 dni po zabiegu. Nie można się więc przejmować intensywnością koloru bezpośrednio po wizycie. Po tym czasie z pewnością odkryjemy siebie na nowo, zyskując nowe, udoskonalone oblicze.

Aby zapewnić najwyższą precyzję, pracujemy na najlepszym sprzęcie firmy I AM INK. Jest to nowoczesna i profesjonalna aparatura do mikropigmetacji, która gwarantuje stabilna pracę. Ponadto, wysokiej klasy barwniki charakteryzują się trwałością koloru dla naturalnego i trwałego wyglądu.

W dzisiejszych czasach, możemy śmiało powiedzieć że naturalny makijaż permanentny, wykonany w profesjonalny sposób może podkreślić piękno każdej kobiety, przy zachowaniu umiaru.