Argilloterapia

to naturalna metoda leczenia i upiększania za pomocą glinki naturalnej.

Połączenie minerałów i mikroelementów tlenku glinu oraz wyciągów roślinnych to podstawa argiloterapii, bardzo skutecznej metody zabiegowej, która przywraca skórze równowagę.

Dzięki zabiegom opartym na argiloterapii komórki szybciej się regenerują, a skóra odzyskuje swój blask. Do kolejnych zalet należy zaliczyć fakt, iż kosmetyki tlenku glinu nadają się szczególnie dla tych klientek, które źle znoszą pielęgnację klasycznymi produktami kosmetycznym.

Naturalna czystość tlenu glinu sprawia, że jest to nadzwyczaj delikatna metoda. Uspokaja nawet skore z poważnymi dolegliwościami skórnymi i łagodnie przygotowuje ja do dalszych zabiegów.

  • w przypadku zabiegów anti-aging zmarszczki staja się wygładzone i zauważalnie mniejsze, efekt liftingu jest odczuwalny już po pierwszym zabiegu.
  • w przypadku zabiegów dla cery naczyniowej następuje znacznie wzmocnienie i uszczelnienie naczyń krwionośnych oraz uspokojenie cery wrażliwej.
  • w przypadku zabiegów dla cery z trądzikiem różowatym nastepuje wyraźne złagodzenie podrażnień skórnych i zmniejszenie występującego rumienia
  • w przypadku zabiegów dla cery z trądzikiem zwykłym wysypka trądzikowa jest wyraźnie zredukowana, podrażnienia skórne są złagodzone, a cera zregenerowana