O nas | Salon kosmetyczny Bieżanów

Spa Beauty Room Salon Kosmetyczny Bieżanów

Salon kosmetyczny SPA BEAUTY ROOM powstał z myślą o każdej kobiecie ceniącej subtelną naturalność, klasyczną elegancję.
Jest to miejsce, stworzone dla KOBIET pragnących ciszy i spokoju, poszukujących dobrej, profesjonalnej usługi i zabiegów kosmetycznych na najwyższym poziomie. Cicha, relaksująca muzyka, blask świec i zapach olejków aromatycznych tworzą niepowtarzalny klimat i wprowadzają do świata luksusu. W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych klientek, pracujemy w oparciu o nowoczesny sprzęt oraz kosmetyki najbardziej cenionych marek. Zaufaj nam a na pewno się nie zawiedziesz! Salon kosmetyczny Bieżanów Nowy.

Co mówią o nas klienci…

Najlepszy salon w Krakowie! Konkurencyjne ceny, klimatyczny gabinet, a do tego pełna optymizmu i radości kosmetyczka. Wyszłam stamtąd w wyśmienitym humorze i z poczuciem ogromnej satysfakcji. Zdecydowanie polecam

Ania Kowalik
Klientka salonu Spa Beauty Room

Higiena

Zapewniamy 100% bezpieczeństwa. Sterylizacja narzędzi kosmetycznych, to obowiązek nałożony przez Główny Inspektorat Sanitarny dla salonów kosmetycznych w celu zapewnienia maksymalnej higieny i bezpieczeństwa pracy.

Profesjonalizm

Wszystkie zabiegi wykonywane w naszym salonie, są na najwyższym poziomie, wykonywane przez wyszkolonych pracowników, by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Optymizm i chęć pomocy

Kosmetyka jest naszą pasją! To właśnie dlatego podchodzimy z tak dużym optymizmem i radością do tego co robimy. Chcemy zrażać uśmiechem i wyzwalać w każdym piękno.