Przekłuwanie uszu

przekłuwanie uszu

Bezpieczne przekłuwanie uszu Kraków

Bezpieczeństwo podczas przekłuwania uszu to na pewno najważniejsza kwestia. Z tego powodu, używamy wyłącznie sterylnych produktów, stosujemy bezpieczne metody oraz przyjazną skórze biżuterię Blomdahl Medical. Stawiamy zawsze na pierwszym miejscu zdrowie i bezpieczeństwo a także komfort dorosłych i tych najmłodszych klientów. W konsekwencji, u nas przekłuwanie uszu jest niemal bezbolesne i bezpieczne.

Przekłuwanie uszu dzieciom

Technika Blomdahl Medical została zaprojektowana z myślą o minimalizacji bólu i dyskomfortu. Specjalistyczne narzędzia pozwalają na precyzyjne i szybkie wykonanie przekłucia jednego lub dwóch uszu na raz, jeszcze zanim dziecko zacznie odczuwać nieco silniejszy ból. Dodatkowo, kolczyki Blomdahl posiadają zaokrąglone krawędzie, co dodatkowo redukuje uczucie dyskomfortu.

Najważniejszą cechą Blomdahl Medical jest bezpieczeństwo. Przekłucie uszu odbywa się przy użyciu jednorazowych, sterylnych narzędzi, co minimalizuje ryzyko zakażeń i reakcji alergicznych. Kolczyki są także wykonane z materiałów hipoalergicznych, co zmniejsza ryzyko podrażnień skóry.

System medycznego przekłuwania uszu to najwyższy komfort dla dziecka i troska o jego bezpieczeństwo.

Przeczytaj więcej o przekłuwaniu uszu

Twoje dzieci marzą o przebiciu uszu? A może sam tego pragniesz, ale boisz się o stres który może to wywołać u dziecka?

Bez względu na to jak wielkie jest pragnienie noszenia kolczyków, często po przekłuciu pierwszego ucha, u dziecka pojawia się obawa przed przekłuciem drugiego ucha. Z tego powodu Blomdahl opracował system medycznego przekłuwania obu uszu jednocześnie. Metoda ta, którą wykorzystujemy u nas w salonie, jest szybsza, bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.

Sterylność i bezpieczeństwo

Metoda medycznego przekłuwania uszu, została opracowana z uwzględnieniem zasad nowoczesnej aseptyki stosowanej w służbie zdrowia. Wszystko po to, aby nie dopuścić podczas zabiegu do infekcji. Dajemy gwarancję, że zabieg przekłuwania przeprowadzimy w sposób higieniczny i bezpieczny.

Przyjazne dla skóry materiały, nawet dla osób z alergią

Kolczyki do przekłuwania uszu zostały opracowane po konsultacjach z lekarzami dermatologami. Kolczyki Blomdahl mogą być również noszone przez osoby, które mają już jakąś alergię, ponieważ są wykonane z plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu lub z czystego tytanu medycznego. Część ozdobna kolczyka, która nie ma bezpośredniej styczności z ciałem, może być platerowana w kolorze złota lub srebra.

Krótszy okres gojenia po zabiegu

Kolczyki do przekłuwania uszu Blomdahl nie są zwykłymi kolczykami. Zostały specjalnie zaprojektowane, aby ułatwić i przyspieszyć proces gojenia uszu po przekłuciu oraz ułatwić później zakładanie normalnych kolczyków.

Czym różnią się kolczyki Blomdahl od zwykłych kolczyków:

  1. wykonane z przyjaznych dla skóry materiałów (plastik medyczny, czysty tytan medyczny), dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia alergii
  2. małe i lekkie – kolczyki z plastiku medycznego ważą zaledwie 1/5 tego co kolczyki ze stali nierdzewnej przez co nie obciążają świeżej rany po przekłuciu
  3. zatyczka (motylek) znajduje się na samym końcu trzpienia kolczyka. Dzięki temu, powietrze ma ułatwiony dostęp do rany po przekłuciu, która szybciej się goi
  4. plastikowa zatyczka (motylek) zabezpiecza skórę za uchem przed skaleczeniem przez końcówkę kolczyka
  5. kolczyki do przekłuwania uszu są grubsze niż normalne kolczyki, dzięki temu zmieniając biżuterię po okresie gojenia, nie uszkodzimy przekłutego otworu w uchu./li>

Przekłuwanie uszu dzieciom – bezpieczeństwo i higiena

Przekłucie uszu kolczykami Blomdahl Medical to innowacyjna i bezpieczna procedura. Dzięki temu zabiegowi, dzieci i dorośli mogą cieszyć się z pięknie wyglądających kolczyków, założonych w komfortowy i bezpieczny sposób. Dodatkowo, w naszym salonie doskonale zdajemy sobie sprawę, jak duży stres wywołuje przekłuwanie uszu dla naszych klientów. Dlatego, zawsze dbamy o odpowiednią atmosferę, która pozwoli podejść do zabiegu przekłuwania uszu w sposób spokojny i radosny. Po zabiegu przekazujemy również szczegółowe instrukcje dotyczące pielęgnacji, aby uniknąć infekcji i przyspieszyć proces gojenia.

Przekłuwanie uszu w Krakowie? Spa Beauty Room to doskonały wybór, potwierdzony licznymi opiniami naszych klientów.

<

Metoda Biomdahl Medical (2 uszka) Plastik klasy medycznnej  240 zł
Metoda Biomdahl Medical (1 uszko) Plastik klasy medycznej  120 zł
Metoda Biomdahl Medical (1 uszko) Tytan klasy medycznej  140 zł
Metoda Biomdahl Medical (2 uszko) Tytan klasy medycznej  280 zł