RF Radiofrekwencja

Radiofrekwencja (RF) Mikroigłowa Kraków

Lifting twarzy i ciała bez skalpela

Radiofrekwencja mikroigłowa to rewolucyjny zabieg określany jako „nieoperacyjny lifting”, którego efekty możemy podziwiać od razu po wyjściu z salonu! Nie oznacza to jednak, że piękną, jędrną skórą będziesz mogła się cieszyć jedynie przez krótki czas, nic bardziej mylnego! To, co najważniejsze dzieje się przez kilka kolejnych tygodni po zabiegu.

Przeczytaj więcej o zabiegu

Następuje wówczas powstawanie nowego kolagenu, a ten naturalny składnik młodości pobudzony przez połączenie fal elektromagnetycznych oraz mikronakłuwania owocuje jędrniejszą i bardziej sprężystą skórą, wypełnieniem zmarszczek i poprawą kolorytu. Zabieg radiofrekwencji pozwala również osiągnąć niezastąpione efekty w walce z rozstępami.

RF frakcyjny oddziałuje na naskórek i głębsze warstwy skóry. Dzięki zastosowaniu systemu „vacuum” w sposób znaczący zredukowana jest bolesność  zabiegu, a jednocześnie umożliwia on dotarcie w trudniej dostępne miejsca i równomierne nakłuwanie. Radiofrekwencja wykorzystuje fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, które swoim działaniem wzbudzają procesy regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej w skórze. Podczas zabiegu głowica delikatnie zasysa fałd skóry, następnie wykonywane są kontrolowane mikronakłucia za pomocą cienkich igiełek.

Wykonując zabieg profesjonalnym RF frakcyjnym wiemy doskonale z jaką temperaturą i jak głęboko docieramy, więc mamy gwarancję nie tylko efektywności, ale także precyzyjności i bezpieczeństwa.

Efekty radiofrekwencji mikroigłowej

Efekty zabiegowe są widoczne już od razu po wizycie, a dodatkowo z czasem nie słabną, lecz wręcz pogłębiają się! Przez kilka tygodni po zabiegu w skórze powstaje nowy kolagen, dochodzi do zagęszczenia jego włókien i budowania między nimi nowych wiązań. To sprawia, że skóra staje się jędrniejsza i odzyskuje dawną elastyczność! Efekty jakie możemy więc uzyskać to:

 • Poprawa napięcia skóry
 • Spłycenie rozstępów i blizn (także potrądzikowych)
 • Odmłodzenie okolicy oczu
 • Wygładzenie zmarszczek
 • Korekta owalu twarzy, zniwelowanie opadających policzków lub opadających powiek
 • Zmniejszona widoczność porów
 • Rozświetlenie skóry i poprawa jej kolorytu.

Czy radiofrekwencja mikroigłowa jest dla Ciebie?

Wbrew pozorom, zabieg ten nie jest dedykowany wyłącznie dla Pań borykających się z widocznymi zmarszczkami. Mnogość efektów jakie przynosi radiofrekwencja mikroigłowa sprawia, że zabieg ten jest dopasowany dla niemal każdej z nas! Przekonaj się sama…

Marzysz o pozbyciu się lub zniwelowaniu:

 • Wiotkości skóry twarzy lub ciała
 • Opadającego owalu twarzy
 • Zmarszczek
 • Rozszerzonych porów
 • Nierównego kolorytu skóry
 • Rozstępów, celulitu
 • Blizn (także potrądzikowych)

Jeśli choć w jednym przypadku odpowiedziałaś TAK, zabieg radiofrekwencji mikroigłowej jest dla Ciebie!

FALA RADIOWA  METODA BEZINWAZYJNA.

Fala radiowa jest jednym z najnowszych trendów w kosmetyce.

Fala radiowa jest rodzajem sygnału elektromagnetycznego o wysokiej częstotliwości. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda usuwania zmarszczek, blizn, cellulitu oraz innych nieestetycznych problemów skórnych. Fale dźwiękowe poprzez generowanie ciepła w tkankach,  prowadzi do ich stymulacji i poprawy krążenia krwi. W rezultacie skóra staje się bardziej jędrna i gładka.

Jednym z najpopularniejszych zastosowań fal radiowych w kosmetyce jest terapia RF, czyli terapia fali radiowej. Jest to bezinwazyjna metoda, która polega na działaniu fal radiowych do pobudzania kolagenu w skórze. Kolagen jest białkiem, które stanowi podstawę skóry. Wraz ze stopniowym wzrostem kolagenu, dochodzi  do poprawy jędrności i wyglądu skóry.

Innym zastosowaniem fal radiowych w kosmetyce jest lipoliza ultradźwiękowa. Jest to metoda, która polega na niszczeniu komórek tłuszczowych za pomocą fal radiowych. Fale te docierają do warstw tłuszczowych pod skórą, gdzie działają destabilizację struktury tkanki. Komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi, a tłuszcz jest usuwany z organizmu w naturalny sposób.

RF FRAKCJA MIKROIGŁOWY twarz 500 zł
RF FRAKCJA MIKROIGŁOWY twarz + szyja 550 zł
RF FRAKCJA MIKROIGŁOWY  twarz+ szyja + dekolt 600 zł
RF FRAKCJA MIKROIGŁOWY  ROZSTĘPY (0,25 mm. – 3,5 mm.) POŚLADKI 750 zł
RF FRAKCJA MIKROIGŁOWY ROZSTĘPY (0,25 mm. – 3,5 mm.) BRZUCH 600 zł
RF FRAKCJA MIKROIGŁOWY ROZSTĘPY (0,25 mm. – 3,5 mm.) PIERSI 500 zł
RF FRAKCJA MIKROIGŁOWY BLIZNY 400 zł
Fale radiowe (RF) okolica oka 200 zł
Fala radiowe (RF) twarz 350 zł
Fala radiowe (RF) twarz + szyja 370 zł
Fala radiowe (RF) twarz + szyja + dekolt 390 zł