Oczyszczanie wodorowe

OCZYSZCZANIE WODOROWE KRAKÓW

Dogłębnie oczyszczona i wypoczęta skóra

Wolne rodniki, choć niezbędne w kontekście przebiegu wielu procesów komórkowych to ich nadmiar działa niszcząco na białka, lipidy i kwasy nukleinowe w komórkach, czego efektem jest przedwczesne starzenie się skóry. Widocznym dla oka efektem ubocznym jest na przykład starta jędrności, odczuwalny brak napięcia skóry, pozbawienie blasku oraz zmarszczki. Jeśli wspomniane przed chwilą aspekty dotyczą Twojej skóry, to najwyższy moment aby zdecydować się na oczyszczanie wodorowe twarzy, szyi i dekoltu.

Przeczytaj więcej o zabiegu

Zabieg ten, polega na wprowadzeniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, który zaś wiąże wolne rodniki, prowadząc do wytworzenia wody i tlenu doskonale wpływających na kondycję skóry. Przede wszystkim, warto zwrócić na tym etapie uwagę, że nie ma innej cząsteczki, która mogłaby równie skutecznie jak wodór zniwelować działanie wolnych rodników na powierzchni skóry.

Zabieg ten dedykowany jest dla każdego rodzaju cery, gdyż stanowi bezpieczną, bezbolesną i bezinwazyjną terapię w pełni zastępującą oczyszczanie manualne.

Efekty po zabiegu oczyszczania wodorowego

Zabieg ten, charakteryzuje dogłębne działanie dlatego efekty można dostrzec nawet bezpośrednio po zabiegu. Skóra po zabiegu jest napięta, elastyczna i dogłębnie nawilżona oraz odświeżona, zaś zmarszczki zostają widocznie wygładzone a ewentualne opuchnięcia zredukowane.  Zrogowaciały naskórek na skutek eksfoliacji został usunięty, w wyniku czego skóra w dotyku jest niezwykle gładka. W konsekwencji usunięcia nadmiaru wolnych rodników, proces starzenia skóry został na pewien okres znacznie spowolniony. Ze względu na kojące działanie zabiegu, regulujące poziom wydzielanego sebum, zabieg pozytywnie wpłynie na cerę borykającą się z problemami trądzikowymi.

Kiedy wybrać oczyszczanie wodorowe?

Podsumowując, to zabieg o szerokim zastosowaniu. Można go stosować na każdym rodzaju cery (również naczynkowej, trądzikowej), bez względu na porę roku. Stanowi on nie tylko dogłębną eksfoliację, ale również doskonały wstęp zabiegów kwasami. Szczególnie zaleca się go dla każdego, kto pragnie:

  • dogłębnie oczyścić skórę twarzy, szyi i/lub dekoltu
  • zadbać o kondycję swojej skóry, poprzez neutralizację wolnych rodników wpływających na proces starzenia skóry
  • widocznie dotlenić skórę twarzy, szyi i/lub dekoltu
  • dogłębnie odżywić i zliftingować skórę oraz wyrównać jej koloryt
  • złagodzić stany zapalne skóry
  • wyregulować poziom wydzielania sebum
  • oczyścić pory

 

Oczyszczanie wodorowe twarz 290 zł
Oczyszczanie wodorowe twarz + szyja 300 zł
Oczyszczanie wodorowe twarz+ szyja + dekolt 320 zł
Oczyszczanie wodorowe + kwasowe 350 zł
Oczyszczanie wodorowe + Infuzja tlenowa twarz 330 zł
Oczyszczanie wodorowe + Infuzja tlenowa twarz + szyja 340 zł
Oczyszczanie wodorowe + Infuzja tlenowa twarz + szyja + dekolt 360 zł
Oczyszczanie wodorowe + kwas twarz 350 zł
Oczyszczanie wodorowe + kwas twarz + szyja 360zł
Oczyszczanie wodorowe + kwas twarz + szyja+ dekolt 400zł