IPL Depilacja laserowa

DEPILACJA LASEROWA IPL KRAKÓW

Laser SHR to innowacyjna metoda usuwania zbędnego owłosienia, gdyż laser IPL łączy w sobie technologię laserową i moc pulsującego światła. Idealnie gładka skóra bez bólu, pozwoli pozbyć się zbędnego owłosienia i poczuć się komfortowo. Melanina (chromofor) zawarta w mieszku włosowym absorbując światło IPL, jest ono przekształcane w ciepło. Podwyższenie temperatury w obszarze mieszka włosowego, powoduje zniszczeniem jego struktury, blokując zdolność skóry do ich wytwarzania w przyszłości. Zastosowanie chłodzącej głowicy, pozwala na komfortowe wykonanie zabiegów na dużych partiach ciała.

Przeczytaj więcej o zabiegu

CO TO DEPILACJA IPL?

IPL (ang Intense Pulse Light – intensywny impuls światła),to bezpieczna innowacyjna technologia wykorzystywana w kosmetyce. Terminologia „laser” w przypadku IPL nie jest trafnym określeniem, gdyż laser to  wiązka światła o jednakowej długości fal, a IPL to szerokie zakres nieuporządkowanych fal. Technologia IPL jest bezpieczna, ponieważ zjawisko fototermolizy obejmuje tylko chromofory (hemoglobinę i melaninę)-bez naruszenia sąsiednich komórek.

DZIAŁANIE DEPILACJI IPL

Depilacja IPL, to kontrolowana emisja fal o różnej długości światła, które jest absorbowana przez barwnik, co skutkuje zniszczeniem mieszków włosowych.

ILOŚĆ ZABIEGÓW DEPILACJI IPL

Depilacja laserowa IPL jest najskuteczniejsza w pierwszej fazie wzrostu włosa.
Ilość zabiegów: 6 – 10 zabiegów
Częstotliwość: co 4 – 6 tygodni

PRZYGOTOWANIA DO ZABIEGU

Zgolić włosy jednorazową maszynką.   

Depilacja – pachy 150 zł
Depilacja- bikini płytkie 150 zł
Depilacja  – nogi 250 zł
Depilacja  – nogi łydki 200 zł
Depilacja – wąsik/broda 120 zł
Depilacja – ręce 160 zł