IPL-E-Light SHR

 

IPL-SHR

Urządzenie IPL–SHR to szerokie spektrum zabiegów, bezpiecznych i bezbolesnych. Jego zastosowanie daje nam, wiele możliwości zabiegowych. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii lasera, zastosowanie znajdzie wielu aspektach kosmetycznych tj. rozszerzonych naczynkach, w rumieniu, likwidacji trądziku, ujędrnieniu i zagęszczeniu skóry, redukcji przebarwień, likwidacji zbędnego owłosienia.
IPL, to idealne rozwiązanie w przeprowadzeniu bezpiecznych zabiegów nie wymagających rekonwalescencji i rezygnacji dnia codziennego.

Przeczytaj więcej o zabiegu

FOTOODMŁADZANIE

Fotoodmładzanie, to nic innego jak potężna frakcja impulsów świetlnych, która przekształca się w energię cieplną. W sposób bezpieczny dla otaczających tkanek przenika w głąb skóry. Następuje nieinwazyjne pobudzenie fibroblastów do intensywnej odbudowy włókien kolagenowych i elastyny. To idealna terapia zabiegowa dla osób potrzebujących mocnej odbudowy skóry, poprawy owalu twarzy.

Ilość zabiegów: 4–16 zabiegów
Częstotliwość: co 2-4 tygodnie

TERAPIA NACZYNIOWA IPL

To, idealna terapia dla osób borykającymi się z rozszerzonymi naczynkami oraz rumieniem. W zmianach naczyniowych, chromoforem jest oksyhemoglobina obecna w erytrocytach.  Energia cieplna, wywołana przez IPL powoduje rozkład barwnika i uszczelnienie naczynia krwionośnego. Zabieg bezbolesny, nie wymagający rekonwalescencji. Po zabiegu skóra zostaje odczuwalnie zagęszczona, naczynia krwionośne widocznie obkurczone.

Ilość zabiegów: 6–8 zabiegów
Częstotliwość: co 1-2 w miesiącu

TERAPIA TRĄDZIKU IPL

Wiemy doskonale, że za zmiany trądzikowe głównie winne są m.in. bakterie Propionibacterium Agnes, bakterie beztlenowe. Energia cieplna IPL niszczy bakterie odpowiedzialne za zmiany zapalne skóry.  Interakcja zbliżona do działania antybiotyków stosowanych w leczeniu trądziku. Terapia IPL jest jednak alternatywą zabiegową nie powodującą skutków ubocznych jak przy leczeniu farmakologicznym. Skuteczność energii światła IPL potwierdzona wieloma badaniami naukowymi. Spektakularne efekty zabiegowe możemy zauważyć przy redukcji zmian ropnych.

Ilość zabiegów: 4 – 6 zabiegów
Częstotliwość: co 1-4 x miesiącu

LIKWIDACJA PRZEBARWIEŃ

Zastosowanie IPL–SHR, to perfekcyjne rozwiązanie w likwidacji przebarwień o szerokim podłożu tj. posłonecznych, piegów, ostudy, plam hormonalnych. Intensywne światło IPL pochłaniane jest przez melaninę, następuje mocne podgrzanie i unicestwienie komórki zawierającej barwnik. W następstwie tego procesu, dochodzi do likwidacji przebarwienia lub do jego rozjaśnienia. Po wykonaniu zabiegu, przebarwienie zostaje bardziej widoczne. Proces regeneracji zmiany pigmentacyjnej, następuje w kolejnych dniach.

Ilość zabiegów: 4 – 6 zabiegów
Częstotliwość: co 3-4 tygodnie

IPL połączenie E-Light  ( 10 zabiegów ) -20%
IPL połączenie E-Light ( 5 zabiegów ) -10%
Fotoodmładzanie IPL z technologią OPT- twarz 250 zł
Fotoodmładzanie IPL z technologią OPT twarz+ szyja 260 zł
Fotoodmładzanie IPL z technologią OPT twarz+ szyja + dekolt 270 zł
Redukcja przebarwień / trądziku/ rumienia – twarz 250 zł
Redukcja przebarwień / trądziku/ rumienia – twarz + szyja 260 zł
Redukcja przebarwień / trądziku / rumienia- twarz + szyja + dekolt 270 zł