Odkryj masaż powięziowy, liftingujący Kraków!

 

OXYINSTA

Innowacyjne urządzenie wykorzystujące, aż 5 technologii:)

elektroporacja, krioterapia, termoterapia, air boxing, air gun.

 

Air Boxing/Air Gun

Powięziowy masaż twarzy 10 x mocniejszy od masażu Kobido!

Powięź, to tkanka łączna pokrywająca ścięgna, mięśnie oraz narządy wewnętrzne naszego ciała. Masaż powięziowy działa odprężająco na nasze mięśnie, podnosi sprężystość i elastyczność skóry. Usuwa zastoje limfatyczne i przykurcze mięśniowe, dając nam ukojenie.

W urządzeniu wykorzystujemy ciśnienie dodatnie! Dzięki takiej technologii, możemy pozwolić sobie na mocniejszy drenaż lub masaż.

  • Dla kogo: Masaż powięziowy jest dla osób szukających naturalnych i holistycznych metod. Jest dla osób poszukujących odprężenia i relaksu.

Elektroporacja

Technologia wykorzystująca pole elektromagnetyczne do odwracalnego uszkodzenia błony komórkowej. W efekcie, następuje transdermalny transport składników odżywczych do komórki.

  • Dla kogo: Elektroporacja jest popularna w dziedzinie kosmetologii. To idealne rozwiązanie dla osób, które pragną dostarczyć substancje aktywne głęboko do warstw skóry. Dzięki temu, zredukujemy zmarszczki, nawilżymy i odżywimy skórę.

Termoterapia

W zabiegu wykorzystujemy energię cieplną do +40°C z korzyścią dla naszego całego organizmu. Zabieg ma właściwości oczyszczające i drenujące. W dużej mierze stymuluje krążenie krwi, rozszerza pory i rozluźnia mięśnie. Termoterapia zwiększa nam siłę i intensywność elektroporacji.

  • Dla kogo: Termoterapia stosowana jest w celu relaksacji mięśniowej i ogólnej odprężenia, co zapewnia. dotlenienia skóry.

Krioterapia

Leczenie zimnem do -15°C, jest znana ze względu na duże korzyści płynące na naszą skórę. Krioterapia wykorzystamy w przypadku stanów zapalnych i obrzęków. Temperatura ujemna, znacznie zwęża naczynia krwionośne, redukując zaczerwienienia i opuchliznę. Ma wpływ na produkcję kolagenu, poprawiając jędrność i sprężystość skóry. Krioterapia ma właściwości antybakteryjnie, co jest bardzo istotne w walce z trądzikiem.

  • Dla kogo: Krioterapia, może być szczególnie cenne w przypadku cery zmęczonej i szarej. Szczególnie stosowana jest jako element terapii przeciwstarzeniowej, poprzez stymulację kolagenu i elastyny.

Czas zabiegu?

Pełny zabieg z wykorzystaniem 5 technologii to 60 minut.

Seria 6-8 zabiegów 1-2 x w miesiącu.