Kilka porad dla odbudowania uszkodzonej bariery ochronnej naskórka oraz w głównej mierze zatrzymania wody w skórze. Jak czuje się Twoja skóra po zmyciu makijażu, a może jest ściągnięta, napięta- brakuje w niej kwasu linolowego. Prawidłowa pielęgnacja skóry suchej jest prosta ,wystarczy niewiele produktów by przywrócić prawidłowe jej funkcjonowanie.

MYCIE TWARZY
Zalecam olejowe mycie twarzy OCM, opiera się na zasadzie tłuszcz rozpuszcza tłuszcz. To bardzo delikatny sposób mycia twarzy, który nie narusza naturalnej warstwy lipidowej. Musimy pamiętać, że skóra pozbawiona odpowiedniego zawartości sebum, staje się przesuszona i odwodniona. Używamy do tego celu oleje naturalne, tłoczone na zimno tj. olej słonecznikowy, olej konopny, olej wiesiołka, olej makadamia.

Sposób aplikacji: na suche dłonie aplikujemy kilka kropel oleju rozcieramy w dłoniach i aplikujemy na twarz kolistymi ruchami ok. 1 minuty. Przemywamy ciepłą (nie gorącą) wodą przy pomocy bawełnianego ręcznika. Czynność powtarzamy dla uzyskania idealnie czystej skóry. Osuszamy dokładnie 😊

SERUM
Zawsze używamy serum, to zastrzyk skoncentrowany i bogaty w substancje aktywne, regenerujące i odżywcze tj. kwas hialuronowy, witaminą C, witaminą A, witaminą B5, witaminą E, ekstrakt z alg.

KREM Z FILTREM
Podaruj skórze idealne wykończenie pielęgnacji. Zwracając szczególną uwagę na produkty które nie wysuszają naskórka i przywracają równowagę lipidową.

PEELING
Peeling 1-2 x w miesiącu –

PIELĘGNACJA DOMOWA DOSTĘPNA W SALONIE